Logo Čegan
Obrázek hlavičky stránky

Kování Holar

Společnost ČEGAN s.r.o. se zabývá výrobou stavebního kování pod mezinárodní ochrannou známkou Holar od roku 1991. Plastová klika Holar byla prvním lisovaným výrobkem firmy Čegan a položila základ budoucímu rozvoji plastikářského odvětví celé firmy.
Dnes se tým pracovníků provozu „Kliky“ zabývá výrobou a prodejem dveřních a okenních klik, madel nebo dveřního příslušenství. Důležitou součástí nabízeného portfolia je zakázková výroba z nerezové oceli. Mezi výrobky s vysokou přidanou hodnotou patří, mimo jiné, také exkluzivní série Holar Crystal Glass, kování z českého křišťálu a jakostní nerez oceli.
Za více jak 30 let se týmu technologů, designérů a konstruktérů, podařilo vydobýt své místo na českém i zahraničním trhu. Díky tomu je Holar svými zákazníky vnímán jako odborník v oboru dveřního kování a v současnosti vyrábí, mimo standardních výrobkových řad, na základě zadání zákazníka i ty nejsložitější aplikace stavebního kování.

KRMNÝ VÁLEC PRO ČERNOU ZVĚŘ

Dalším produktem společnosti Čegan s.r.o. je doplněk pro myslivost, krmný válec pro černou zvěř, díky kterému se divoká prasata naučí přicházet do míst krmení a zároveň lze monitorovat jejich pohyb.