Logo Čegan

Kariéra staňte se členem rodinné firmy

Nabízíme pozice vhodné i pro OZP. Kdo jsme
ROSTEME A HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Jsme česká průmyslová výrobní firma, poskytujeme také servisní a logistické práce. Vyrábíme stavební kování Holar, výlisky z plastických hmot, systém štěrkové stabilizace Bera Gravel Fix. Provádíme třídění dílů (sorting), opravy dílů (rework) a montáže dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Etický kodex: Zakládáme svou pověst na poctivosti a morální integritě. Věříme, že čest a poctivost jsou uznávanými etickými hodnotami ve všech kulturách.

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY:

Přátelská<br>atmosféra
Přátelská
atmosféra
Náborový<br>příspěvek
Náborový
příspěvek
Odpovídající<br>mzda
Odpovídající
mzda
Týden dovolené<br>navíc
Týden dovolené
navíc
Drobné<br>prezenty
Drobné
prezenty
Bonusy<br>k jubileím
Bonusy
k jubileím
Firemní stravování<br>nebo stravenky
Firemní stravování
nebo stravenky
Odměna za<br>zlepšovací návrh
Odměna za
zlepšovací návrh
Teambuildingové<br>a firemní akce
Teambuildingové
a firemní akce
Vzdělávací<br>programy
Vzdělávací
programy

Jak to u nás vypadá?

Timeline image
Čisté klimatizované pracoviště
Uvědomujeme si, že k dosažení co nejlepších pracovních výsledků je nutné vytvořit odpovídající pracovní podmínky. Naším cílem je spoluvytvářet příjemné pracovní prostředí jako místa, kde trávíme podstatnou část života, které bude současně inspirací zaměstnance k osobnímu rozvoji.
Timeline image
Rodinná přátelská atmosféra
Nejsme mezinárodní korporát, ale středně velká česká rodinná firma. Klademe důraz na integritu a týmovou spolupráci při zachování respektu k individuu. Pracovní morálku bedlivě sledují papoušek Přemysl a pes Cyril :)
Timeline image
Prostory pro stravování a přestávky
Zaměstnancům poskytujeme stravenky nebo závodní stravování s možností výběru ze 3 až 4 variant teplého hlavního chodu každý den. K dispozici je také další kuchyňka nebo prodejní automaty s občerstvením, kávovar nebo sodobar.
Timeline image
Máme dobré srdce
Pravidelně přispíváme na SOS vesničky a jsme členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených. Podporujeme místní sportovní avolnočasové spolky. V areálu je k dispozici skříň pro dobrou věc, kam se mohou uložit věci, které už nejsou potřeba a někomu jinému by se mohly hodit.
Timeline image
Podporujeme sportovce
Do práce se nemusí jen dojíždět autem nebo MHD. Ať už přijdete do práce pěšky nebo přijedete na kole, máme k dispozici plně vybavené šatny, skříňky a přístřešek pro kola.
Timeline image
Sdružujeme se a společně rosteme
Stravovací a společné prostory je možno využít k přátelskému posezení, pracovnímu jednání a oslavám významných událostí.
Čegan s.r.o.
Mapa

Kontakt: