Staňte se součástí rodinné firmy ČEGAN s.r.o.

Volná pracovní místa - obrázek

Významnými a firmou ctěnými hodnoty jsou čestnost a poctivost, týmová práce, etický kodex, morální integrita, respekt k individuu či motivace lidí.

Motto: Člověk se změněnou pracovní schopnosti dává výrobku tutéž přidanou hodnotu jako člověk úplně zdravý. Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady.

Firma buduje pro své členy příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru, o čemž svědčí množství zeleně v okolí budovy podniku i uvnitř – firemní fikus, firemní zvířectvo – pes Cyril a papoušek Přemysl, venkovní dřevěný altánek na parkování kol, venkovní přestávkové posezení pod višní, firemní Čeganova lípa, skříň pro dobrou věc, aj.

Firemní bonusy

Volná pracovní místa - obrázek

Společnost svým členům zabezpečuje firemní závodní stravování či stravenky, 5 týdnů dovolené ročně, nejrůznější bonusy jako např. odměna za zlepšovací návrh, příspěvek k životnímu jubileu, odměna za léta spolupráce, aj. Možnost využití firemní prostor (vybavená firemní jídelna) pro příležitost narozeninových oslav či jiných společenských událostí.

Firma klade důraz na vzdělávání svých zaměstnanců, prostřednictvím pestrého vzdělávacího plánu, týkajícího se všech pracovních pozic. Team buildingové akce nejsou vyjímkou, stejně jako pravidelné otevřené setkání jednatele se zaměstnanci.

Kolegové OZP

Volná pracovní místa - obrázek

Firma Čegan je zaměstnavatelem OZP a členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR. Z celkového počtu 150 zaměstnanců je více než 50% pracovníků s různým zdravotním postižením. Invalidní zaměstnanci jsou do pracovního týmu začlenění na běžných pozicích napříč všemi úrovněmi organizační struktury. Spolupráce se zaměstnanci OZP se léta vyvíjí a dnes je společnost schopna zaměstnat jakéhokoli člověka s chutí pracovat.

Přívětivá firemní atmosféra, příležitost seberealizace a sounáležitosti byla již mnohokrát klíčem pro výrazné zlepšení zdravotního stavu OZP zaměstnanců.

V případě potřeby je pracovní místo, pracoviště či způsob výkonu práce do jisté míry přizpůsoben možnostem zaměstnance, tak aby mohl svojí práci efektivně vykonávat.

Blog společnosti ČEGAN s.r.o.


HANDLER / MANIPULANT S MATERIÁLEM

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Handler / Manipulant s materiálem. Pozice je vhodná pro OZP.

Zobrazit celou pozici

KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Kontrolor kvality ve výrobě.

Zobrazit celou pozici

OPERÁTOR POKOVOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Operátor pokovovacího zařízení.

Zobrazit celou pozici

SKLADNÍK

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici: Skladník. Pozice je vhodná pro OZP.

Zobrazit celou pozici

POMOCNÝ SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ - HANDLER

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Pomocný seřizovač vstřikovacích lisů - Handler.

Zobrazit celou pozici


 

Certifikát člena Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR - obrázek Firma roku 2015 - obrázek Ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu ČR - obrázek