Preloader Close

Kování Holar

Kování Holar

Společnost ČEGAN s.r.o. se zabývá výrobou stavebního kování pod mezinárodní ochrannou známkou Holar od roku 1991. V roce 1997 jsme získali na veškerou výrobu certifikát kvality ISO 9001:2009 společnosti CQS. Dnes se tým pracovníků provozu „Kliky“ zabývá výrobou, prodejem a montáží dveřních a okenních klik, madel, dveřního příslušenství a v neposlední řadě i zakázkovou výrobou z nerezové oceli. Dalším, trochu atypickým produktem, je krmný válec pro černou zvěř, díky kterému se divoká prasata naučí přicházet do míst krmení a zároveň lze monitorovat jejich pohyb.

 
Za téměř 30 let se týmu špičkových technologů, designérů a konstruktérů, díky neustálému zdokonalování produktů, podařilo vydobýt si přední místo v tomto oboru na trhu v České republice i v zahraničí. Díky tomu v současnosti vyrábíme, mimo standardních výrobkových řad, na základě zadání zákazníka i ty nejsložitější aplikace stavebního kování. Bez nadsázky se dnes již dá říci, že kvalitu výrobků pod značkou „Holar“ si již ověřily statisíce spokojených zákazníků po celém světě.
 
Každý rok prezentujeme nové produkty na světových veletrzích. Dlouhodobě také spolupracujeme s proexportní organizací CZECHTRADE.
 
Více informací o provozu a sortimentu na www.holar.biz případně na e-shopu www.holar.cz. Kompletní nabídku piktogramů je možné najít také na www.piktograms.cz a krmnému bubnu se věnujeme na www.boarfeedertrap.com

.0

title-photo-04-holar1

  • All Projects
  • Appartment views Enviroment Visualizing
sekce-04-holar-01
sekce-04-holar-02
sekce-04-holar-03
sekce-04-holar-05
sekce-04-holar-04
sekce-04-holar-07
SKM_C25818062714240