O nás

Sídlo společnosti

ČEGAN s.r.o.Sídlo společnosti ČEGAN s.r.o. - obrázek

Husova 1693/35
664 51  Šlapanice

IČ: 26274744
DIČ: CZ26274744

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 41321.


Politika kvality společnosti ČEGAN s.r.o.
Etický kodex společnosti ČEGAN s.r.o.

 

V roce 2018 jsme se stali finalistou Eportní ceny v kategorii Malá firma.

 

Za možnost pracovního uplatnění jsme v roce 2016 získali od organizace Tichý svět ocenění Tichá firma 2016.

 

Společnost se umístila na 2. místě v soutěži Firma roku 2015 vyhlašované Hospodářskými novinami a společností Vodafone Czech republic.

 

V roce 2015 jsme za účasti premiéra Sobotky otevřeli novou výrobní halu.

 

Vynalezli jsme drenážní element, který zahrnuje nosný prvek. Tento vynález patentoval Úřad průmyslového vlastnictví jako patent číslo 306190.

 

Jsme držitelé certifikátů jakosti ISO 9000:2001 pro výrobu a zpracování nerezové oceli, a ISO/TS 16949 pro zpracování termoplastů. Společnost je členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených a zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením a je poskytovatelem takzvaného náhradního plnění. Jako jedna z prvních firem v České republice jsme získali čestný certifikát konsorcia Hospodářské komory České republiky, Svazu průmyslu a dopravy České republiky a společnosti TREXIMA za za zavedení principů NSK do firemní personální praxe, čímž přispíváme ke zlepšení českého trhu práce a vzdělávání.

Certifikát člena Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR - obrázek Čestný certifikát národní soustavy kvalifikací v praxi - obrázek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš produkt BERA prošel náročnou stříbrnou Cradle to Cradle certifiakací zaměřenou na minimalizaci dopadu na životní prostředí nejen výrobků, ale také celého výrobního procesu.

 

Certifikát partnera BERA B.V. - obrázek