Kování Holar

Logo kování Holar - obrázekSpolečnost ČEGAN s.r.o. se zabývá výrobou stavebního kování pod mezinárodní ochrannou známkou Holar od roku 1991. V roce 1997 jsme získali na veškerou výrobu certifikát kvality ISO 9001:2009 společnosti CQS. Dnes se tým pracovníků provozu „Kliky“ zabývá výrobou, prodejem a montáží dveřních a okenních klik, madel, dveřního příslušenství a v neposlední řadě i zakázkovou výrobou z nerezové oceli.

Za téměř 20 let se týmu špičkových technologů, designérů a konstruktérů, díky neustálému zdokonalování produktů, podařilo vydobýt si přední místo v tomto oboru na trhu v České republice i v zahraničí. Díky tomu v současnosti vyrábíme, mimo standardních výrobkových řad, na základě zadání zákazníka i ty nejsložitější aplikace stavebního kování. Bez nadsázky se dnes již dá říci, že kvalitu výrobků pod značkou „Holar“ si již ověřily statisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Každý rok prezentujeme nové produkty na světových veletrzích v Evropě a účastníme se také oficiálních expozic České republiky i mimo Evropu. Dlouhodobě také spolupracujeme s proexportní organizací CZECHTRADE.

Přejít do e-shopu Holar.cz

Přejít na web Holar.biz

Certifikát kvality ČSN EN ISO 9001:2009 - obrázek