PRACOVNÍK NEZÁVISLÉ VÝSTUPNÍ KONTROLY

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici: Pracovník nezávislé výstupní kontroly.

Požadujeme

  • Práce v 12 hod. provozu (3 dny ranní směna, 3 dny volno)
  • Základní znalosti práce na PC (WORD, EXCEL, EMAIL)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost
  • Dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
  • Organizační schopnosti
  • Ochota řešit aktuální technické situace

Náplň práce

  • Kvalitativní kontrola výrobků v provozu ,,lisovny plastů a vakuového kovení hliníkem“
  • Kontrola výroby před odváděním do skladu
  • Přemisťování výroby do skladu a zodpovědnost za evidenci přemístěné výroby
  • Dohled nad dodržováním kvality výroby
  • Dohled nad dodržováním balících předpisů
  • Práce s PC, provádění záznamů z měření (písemné, elektronické)
  • Spolupráce při provádění školení operátorů
  • Zástup za kontrolora výroby
  • Spolupráce v týmu dalších pracovníků kvality

Nabízíme

  • Závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj (možnost účasti na interních jazykových kurzech)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Letní a zimní firemní akce
  • Dárkové poukazy k jubilejním životním nebo pracovním výročím
  • Místo výkonu práce: Husova 169335, Šlapanice

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, kontaktujte prosím odpovědnou osobu.