INŽENÝR KVALITY

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici: Inženýr kvality.

Požadujeme

  • Znalost požadavků norem ISO9001; IATF16949
  • Základní znalost tvorby dokumentace dle požadavků automotive zákazníků - VDA; QS9000; Formel-Q výhodou
  • Vytváření dokumentace - P-FMEA; Kontrolní plán; Flow-chart; PPAP; kontrolní postupy
  • Základní znalost metodiky 8D; 5why; Ishikawa dia
  • Znalost AJ (komunikativní)
  • Uživatelská znalost práce s PC, Word, Excel

Náplň práce

  • Podpora projektových vedoucích v oblasti zajištění kvality v předsériové/projektové fázi
  • Nastavování procesu kontrol pro sériovou výrobu
  • Spolupráce na kalkulaci cen a zpracovávání nabídek
  • Řešení reklamací
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Podílení se na zavádění principů štíhlé výroby
  • Podílení se na zavádění nových technologií

Nabízíme

  • Závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené po 1 roce zaměstnání
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj (možnost účasti na interních jazykových kurzech)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení