POMOCNÝ SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ - HANDLER

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Pomocný seřizovač vstřikovacích lisů - Handler.

Požadujeme

  • minimálně vyučen nebo SŠ nejlépe technického směru
  • ochotu pracovat na směny
  • praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici - výhodou
  • pracovní morálku – dodržování technologických norem
  • rychle se učící osobnost
  • nepřetržitý provoz – Ráno, ráno, Noc, noc, 4 dny volné, od 6.00 hod do 18:00 hod, od 18:00 hod do 6:00 hod

Náplň práce

  • příprava a sušení materiálu, nasypávání
  • údržba zařízení
  • manipulace s materiálem
  • pomoc s údržbou strojů
  • vedení související dokumentace
  • možnost postupného zaškolení na činnosti Seřizovače

Nabízíme

  • hrubá mzda 21.000,Kč až 23.000,-Kč včetně příplatků za víkendy, svátky a noční směny
  • stravenky, závodní stravování
  • týden dovolené nad zákoník práce
  • zajímavou a samostatnou práci
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů