SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici: Seřizovač vstřikovacích lisů.

Požadujeme

  • minimálně vyučen nebo SŠ technického směru - seřizování
  • praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • znalost technologie vstřikování plastů
  • ochotu pracovat na směny
  • pracovní morálku – dodržování technologických norem
  • rychle se učící osobnost

Náplň práce

  • seřizování a údržba vstřikovacích lisů
  • zodpovědnost za chod strojních zařízení
  • čištění a nasazení forem
  • vedení související dokumentace
  • spolupráce při řešení výrobních problémů
  • zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení
  • komunikace s ostatními odděleními výroby

Nabízíme

  • stravenky, závodní stravování
  • týden dovolené nad zákoník práce
  • zajímavou a samostatnou práci
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů
  • jazykové kurzy (Nj, Aj)