ÚDRŽBÁŘ

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Údržbář

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru (strojní, elektro)
  • Praktické zkušenosti s údržbou a opravami strojů a zařízení ve výrobě, s montážní a servisní prací v oboru vytápění, chlazení, voda
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Ochota řešit aktuální technické situace, spolehlivost, pečlivost

Náplň práce

  • Instalace a údržba klimatizační a chladící techniky
  • Základní údržba strojů a zařízení
  • Preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
  • Spolupráce s externími dodavateli oprav a služeb
  • Spolupráce v týmu dalších techniků údržby

Nabízíme

  • Stravenky, závodní stravování
  • 25 dní dovolené po 1 roce zaměstnání
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj (možnost účasti na interních jazykových kurzech)
  • Letní a zimní firemní akce
  • Dárkové poukazy k jubilejním životním nebo pracovním výročím