OPERÁTOR POKOVOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Operátor pokovovacího zařízení.

Požadujeme

  • Vyučení příp. se základním vzděláním zaučíme
  • Praxe v oboru výhodou
    Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Práci v nepřetržitém provozu – 12 h směny2x ráno, 2x noc, 4 dny volné – poté stejný cyklus

Náplň práce

  • Příprava a zajištění materiálu na pracovišti pro předběžnou výrobu (obalový a jiný pomocný materiál)
  • Obsluha přidělených strojů a zařízení včetně jejich udržování v čistém stavu
  • Vkládání plastových dílů do pokovovacího zařízení
  • Kontrola správného zavěšení
  • Vyjímání plastových dílů z pokovovacího zařízení
  • Vzhledová kontrola pokovených dílů
  • Značení a balení dle balícího předpisu

Nabízíme

  • Závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené po 1 roce zaměstnání
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení 115 Kč /hod + příplatky za víkendy, noční směny a svátky (až 23.000,- Kč hrubého za měsíc)
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody